Про нас

ласкаво просимо у сім'ю benefit

BeneFit – це фітнес клуб нового формату, де ви зможете отримати не лише користь для вашого тіла, але й ряд переваг, які допоможуть вам бути здоровими та віднайти внутрішній баланс і рівновагу.

0

КЛАСІВ

0

НАПРЯМКІВ

0

тРЕНЕРІВ

0

КЛІЄНТІВ

інструктори

untitled-86 (Large)

Вікторія Кушнірук

ТРЕНЕР

Cертифікований фітнес-інструктор групових програм та тренер з Pilates. Досвід роботи понад 10років.

Оля Дулогло

ольга
дулогло

ТРЕНЕР

Сертифікований тренер Харківської школи баланс йоги, практика силової йоги швидко допоможе Вам зміцнити тіло та відчути внутрішній спокій

untitled-81 (Large)

ольга лисаковська

ТРЕНЕР

Cертифікований фітнес-інструктор, тренер з Pilates і йоги з багаторічним стажем. Особливу увагу приділяється техніці вправ і якості рухів, але найважливішим є посмішка клієнтів.

Яна Лобас

ЯНА ЛОБАС

ТРЕНЕР

Сертифікований інструктор групових програм: step, силові класи, стейчінг, МФР. Дипломований спеціаліст по харчуванню. З легкістю приведе ваше тіло в порядок! с

untitled-115 (Large)

Ольга серафин

ТРЕНЕР

Сертифікований інструктор ️ із «Гімнастики для обличчя та здоров`я». Успішно закінчила школу – центр гімнастики для лиця і здоров’я Каті Кюршевой.

Аліна Доскалова

АЛІНА
Доскалова

ТРЕНЕР

Cертифікований інструктор з Yoga. Переконана, що йогою може займатись кожен. Саме тому, приділяю багато уваги кожному клієнту.

Катерина Янковська

Катерина Янковська

ТРЕНЕР

Сертифікований тренер групових програм ,тренер тренажерного залу! Досвід роботи -9 років і багато задоволених клієнтів. Більшість цього часу працювала в м.Миколаїв. Напрям тренувань: силові, кардіо-силові, функціональні.
Комунікабельна, обов’язково враховую побажання клієнтів.

Benefit

Benefit - це місце, де зручно і затишно ♦️просторий зал; ♦️велика роздягалка; ♦️сучасне обладнання; ♦️зручне розташування; ♦️комфортне місце для очікування перед тренуванням; ♦️сучасна система кондиціонування і очищення повітря; ♦️чистота в роздягалці і залі. Чекаємо Вас!